Stars and Stripes

STARS AND STRIPES - westernová móda....Pokud chcete western, jste na správném místě

Vítejte ve Stars and Stripes - značce westernové módy

 

Naše produkty originálních vzorů v nejvyšší kvalitě z výběrových materiálů jsou vyráběny vybranými výrobci v USA, Mexiku, Evropě a Asii. Naše nabídka, čítající na 500 položek, je distribuována do více jak 1000 specializovaných obchodů po celé Evropě.

 

 

Historie Stars and Stripes

 

1981 - V 19ti letech se zakladatel a majitel společnosti Stars and Stripes pan Robert Kastori s velkým nadšením vrátil z ročního pobytu v USA a plný odhodlání byl rozhodnut přenést část tradic amerického západu do Německa.

 

1982 - V tomto roce si pan Robert Kastori otevřel obchod v centru Reutlingenu. Prodával zde kalhoty, košile, trička a klobouky ve stylu western vyráběné v USA. Během krátké doby si jeho produkty našly své zákazníky a ti se k nákupu do jeho obchodu sjížděli z celé země.

 

1986 - S rostoucí nabídkou a zájmem zákazníků byl zakoupen kamion, který byl poté vyzdoben nástřikem ve stylu Death Valley. Tím vznikl velmi zajímavý stylový prostředek pro propagaci westernového stylu, který dal možnost nabízet westernovou módu po celém Německu mimo obchod v Reutlingenu.

 

1988 - Po získání zkušeností v maloobchodu byla založena veloobchodní společnost, která začala rozesílat malý katalog. Domácí garáž byla prodejna, sklad i kancelář. 

 

DNES - Postupně se firma rozrůstala a dnes je jednou z největších a nejvýznamnějších evropských společností zabývajících se výrobou a prodejem westernové módy. Značka STARS AND STRIPES je dobře známá i v zábavním průmyslu, spousta kapel a zpěváků využívá oblečení od Stars and Stripes, televizní stanice a produkční společnosti žádají oblečení Stars and Stripes pro herce do svých pořadů. Módní kolekce Stars and Stripes jsou představovány v předních módních časopisech. 

 

 

Sídlo firmy:

 

Stars and Stripes GmbH

Johannesstr. 20

721 38 Kirchentellinsfurt

Německo

www.starsandstripes.de  

 

Chopper-horse s.r.o.
Třebízského 1481
738 01 Frýdek-Místek
Česká Republika
IČO: 242 54 371
DIČ: CZ24254371
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zpracování dat
Schovat